Multimedia

Wycieczka do Muzeum Chleba w Radzionkowie

MUZEUM CHLEBA🍞 w Radzionkowie, PLAC ZABAW⚽ na Księżej Górze i pewna restauracja 😉🍔🍔🍟 to były cele wycieczki, na którą wybrali się w środę 15 czerwca uczniowie klas 1-3😁. Dzieci 🏃‍♀️miło i radośnie pobawiły się na placu zabaw, następnie zwiedzily muzeum, poznały historię chleba, sposób wypieku🥖🥨 oraz obejrzały mnóstwo eksponatów związanych z pracą piekarza i życiem […]

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

MUZEUM CHLEBA🍞 w Radzionkowie, PLAC ZABAW⚽ na Księżej Górze i pewna restauracja 😉🍔🍔🍟 to były cele wycieczki, na którą wybrali się w środę 15 czerwca uczniowie klas 1-3😁. Dzieci 🏃‍♀️miło i radośnie pobawiły się na placu zabaw, następnie zwiedzily muzeum, poznały historię chleba, sposób wypieku🥖🥨 oraz obejrzały mnóstwo eksponatów związanych z pracą piekarza i życiem ludzi. W drodze powrotnej zjadły pyszne hamburgery🍔,🍟i🌯. Pogoda i humory dopisały, więc ostatnią w tym roku szkolnym wycieczkę uważamy za udaną😝👍