Multimedia

Wakacje tuż, tuż…

Książki oddane, zeszyty na półce, a wakacyjne plany w głowach.   Dwudziesty trzeci czerwca to doskonały dzień, by poprzebywać ze swoimi koleżankami i kolegami poza murami szkoły.  Czwartoklasiści pod opieką wychowawczyni spędzali dzisiejszy ranek na łonie natury. Na kocach toczyły się różnego rodzaju rozgrywki. Królowały planszówki. Dużym powodzeniem cieszył się również plac zabaw. Atmosfera była […]

Książki oddane, zeszyty na półce, a wakacyjne plany w głowach.
  Dwudziesty trzeci czerwca to doskonały dzień, by poprzebywać ze swoimi koleżankami i kolegami poza murami szkoły.
 Czwartoklasiści pod opieką wychowawczyni spędzali dzisiejszy ranek na łonie natury. Na kocach toczyły się różnego rodzaju rozgrywki. Królowały planszówki. Dużym powodzeniem cieszył się również plac zabaw.
Atmosfera była piknikowa, o czym świadczy między innymi ilość ciastek przyniesionych przez jedną z osób.  Tego dnia nawet pogoda nam sprzyjała.

                                                               SŁONECZNYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI 🙂
                                                                                     B. Rachel