Multimedia

Rozstrzygnięcie konkursu “Żywe obrazy”

Rodzinny konkurs fotograficzny Żywe obrazy był okazją do włączenia się uczniów naszej szkoły i najbliższych im osób do twórczych działań z zakresu plastyki. Umożliwił pokazanie talentów uczestników, dał sposobność dzielenia się pomysłami podczas realizacji zadania, wykazania się kreatywnością i oryginalnością rozwiązań, jak również był formą ciekawego spędzenia czasu z rodziną. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco: I MIEJSCE: Kosma […]

Rodzinny konkurs fotograficzny Żywe obrazy był okazją do włączenia się uczniów naszej szkoły i najbliższych im osób do twórczych działań z zakresu plastyki. Umożliwił pokazanie talentów uczestników, dał sposobność dzielenia się pomysłami podczas realizacji zadania, wykazania się kreatywnością i oryginalnością rozwiązań, jak również był formą ciekawego spędzenia czasu z rodziną.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I MIEJSCE: Kosma Imielski z kl. IVa
II MIEJSCE: Helena Piosek z kl. Va  i Milena Taubic z kl. IVa wraz z rodzicami
III MIEJSCE: Paulina Brol z kl. IIa
WYRÓŻNIENIE: Igor Grabowski z kl. IVa

Dziękuję dzieciom i  dorosłym za udział w konkursie. Gratuluję pomysłów i odwagi.

Nagrody zostaną wręczone po długim majowym weekendzie.

Beata Rachel