Z życia szkoły

Rozgrywki piłkarskie “O Puchar Farorza”

W środę i czwartek, czyli 5 i 6 października nasi siódmo- i ósmoklasiści walczyli w turnieju piłkarskim ” Puchar Farorza”. Pomysłodawcami byli uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Zawodowych w Świętochłowicach wraz z księdzem proboszczem Adamem Bojdołem. Rozgrywki odbywały się na pięknych boiskach w ZSO 2. Nasi uczniowie zajęli ostatecznie 4 miejsce. Serdecznie gratulujemy!

W środę i czwartek, czyli 5 i 6 października nasi siódmo- i ósmoklasiści walczyli w turnieju piłkarskim ” Puchar Farorza”. Pomysłodawcami byli uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Zawodowych w Świętochłowicach wraz z księdzem proboszczem Adamem Bojdołem. Rozgrywki odbywały się na pięknych boiskach w ZSO 2. Nasi uczniowie zajęli ostatecznie 4 miejsce. Serdecznie gratulujemy!