Multimedia

Poznaję świat z żółwiem Franklinem

Tak minął rok z cotygodniowym cyklem spotkań z żółwiem Franklinem, który pokazał uczniom jak wczuć się w różne sytuacje życiowe … Każde opowiadanie czy przygoda kończy się zawsze w zadowalający sposóbJ Wszyscy wiemy, że literatura piękna ukazuje nam bogactwo otaczającego nas świata, otwiera nasze serca na innych ludzi i na nas samych. Pokazuje złożoność ludzkich […]

Tak minął rok z cotygodniowym cyklem spotkań z żółwiem Franklinem, który pokazał uczniom jak wczuć się w różne sytuacje życiowe … Każde opowiadanie czy przygoda kończy się zawsze w zadowalający sposóbJ

Wszyscy wiemy, że literatura piękna ukazuje nam bogactwo otaczającego nas świata, otwiera nasze serca na innych ludzi i na nas samych. Pokazuje złożoność ludzkich doznań, uczuć i przeżyć. Wyjaśnia pewne zachowania i sprawia, że czytelnik nie czuje się osamotniony w smutkach czy radościach-J

Dziękuję wszystkim świetliczakom za udział w zajęciach