Multimedia

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny “Karmnik dla ptaków”

Miło jest mi oznajmić, iż uczennica naszej szkoły – Milena Taubic z klasy IVa – zajęła I miejsce w międzyszkolnym konkursie ekologicznym ,,Karmnik dla ptaków,, w kategorii: praca indywidualna. Tak piękny domek zapewne odwiedzi wiele różnych gatunków ptaków, by na chwilę odpocząć i czymś pysznym się posilić. Ponadto czwartoklasistka, wraz z innymi uczestnikami konkursu, wzięła udział […]

Miło jest mi oznajmić, iż uczennica naszej szkoły – Milena Taubic z klasy IVa – zajęła I miejsce w międzyszkolnym konkursie ekologicznym ,,Karmnik dla ptaków,, w kategorii: praca indywidualna. Tak piękny domek zapewne odwiedzi wiele różnych gatunków ptaków, by na chwilę odpocząć i czymś pysznym się posilić.

Ponadto czwartoklasistka, wraz z innymi uczestnikami konkursu, wzięła udział w warsztatach, w czasie których wykonała koszyczek, a następnie zasadziła w nim małe cebulki.

MILENKO, GRATULACJE!