Z życia szkoły

Mała książka – wielki człowiek

Uczniowie klasy Ia wzięli udział w ogólnopolskim projekcie „Mała Książka – Wielki Człowiek”. Wyprawka dla Pierwszaka” ma charakter ogólnopolski i jest w całości finansowana ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Kampania „Mała książka – wielki człowiek” została przygotowana z myślą o dzieciach rozpoczynających edukację w szkole podstawowej i stawiających swoje pierwsze kroki w nauce czytania. Za sprawą przygotowanej specjalnie dla nich książki możemy zaprosić pierwszoklasistów […]

Uczniowie klasy Ia wzięli udział w ogólnopolskim projekcie „Mała Książka – Wielki Człowiek”. Wyprawka dla Pierwszaka” ma charakter ogólnopolski i jest w całości finansowana ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Kampania „Mała książka – wielki człowiek” została przygotowana z myślą o dzieciach rozpoczynających edukację w szkole podstawowej i stawiających swoje pierwsze kroki w nauce czytania. Za sprawą przygotowanej specjalnie dla nich książki możemy zaprosić pierwszoklasistów do odbycia niezwykłej przygody, jaką jest umiejętność rozpoznawania liter, składania ich w wyrazy i zdania, a w końcu przyjemność czerpana z lektury – tej czytanej przy wsparciu najbliższych, jak i tej odkrywanej samodzielnie

Życzymy niekończącej się pasji czytania, zdobywania wiedzy i poszerzania horyzontów

Magdalena Wrońska