Multimedia

Festyn Rodzinny

Kolejny raz spotkaliśmy się na FESTYNIE RODZINNYM😘😁🧑🧔🏻 organizowanym przez naszą szkołę i przedszkole. Było mnóstwo atrakcji 🎨🎼, konkursów⚽🏑🥅, niespodzianek i nagród🎖️🏆. W miłej atmosferze przy muzyce można było napić się kawy☕, zjeść ciasto🍰🧁🍩, kiełbasę i żurek🥣. Wszystko było PYSZNE👍 Bardzo dziękujemy za te wspaniałe przekąski, organizację kawiarenki i oprawę muzyczną 🥰. Na naszym festynie gościli […]

Kolejny raz spotkaliśmy się na FESTYNIE RODZINNYM😘😁🧑🧔🏻 organizowanym przez naszą szkołę i przedszkole.
Było mnóstwo atrakcji 🎨🎼, konkursów⚽🏑🥅, niespodzianek i nagród🎖️🏆. W miłej atmosferze przy muzyce można było napić się kawy☕, zjeść ciasto🍰🧁🍩, kiełbasę i żurek🥣. Wszystko było PYSZNE👍 Bardzo dziękujemy za te wspaniałe przekąski, organizację kawiarenki i oprawę muzyczną 🥰.
Na naszym festynie gościli Pan Prezydent, Wiceprezydent i Przewodniczący Rady Miejskiej.
Serdeczne podziękowania sponsorom, organizatorom, Radzie Rodziców za pomoc oraz wszystkim uczestnikom za udział w festynie i rodzinnie spędzony czas😘