Z życia szkoły

Dzień Otwarty

Dzień Otwarty w TRÓJCE 🏣za nami.😁 15 lutego gościliśmy w naszej szkole przedszkolaków, którzy od września rozpoczną naukę w klasie pierwszej👩‍🏫. Dzieci obejrzały szkołę, poznały Panią Dyrektor i nauczycieli oraz wzięły udział w licznych zadaniach o tematyce zimowej❄️☃️. Nasi goście liczyli🧮, budowali kolorowe zakodowane wieże z kubków, eksperymentowali 🧲oraz wykonali bałwanka z drewna⛄. Dzieci musiały […]

Dzień Otwarty w TRÓJCE 🏣za nami.😁
15 lutego gościliśmy w naszej szkole przedszkolaków, którzy od września rozpoczną naukę w klasie pierwszej👩‍🏫. Dzieci obejrzały szkołę, poznały Panią Dyrektor i nauczycieli oraz wzięły udział w licznych zadaniach o tematyce zimowej❄️☃️. Nasi goście liczyli🧮, budowali kolorowe zakodowane wieże z kubków,
eksperymentowali 🧲oraz wykonali bałwanka z drewna⛄. Dzieci musiały również wykazać się umiejętnościami językowymi i sportowymi🤸‍♂️🏋️‍♂️. Za każdą aktywność otrzymywały puzzla🧩, który stanowił element układanki.
Przedszkolacy świetnie się bawili i miło spędzili czas na nauce poprzez zabawę.
Miło było Was gościć!😁
Zapraszamy na kolejny DZIEŃ OTWARTY już 15 marca bieżącego roku na godzinę 17.00.
DO ZOBACZENIA!