Dzień Dziecka

Tegoroczny Dzień Dziecka👧👦 w Naszej szkole 🏫 był pod nazwą “Smart Kids”🧠. Dzieci miały do przejścia 9 stacji, na których mogły sprawdzić się z różnych dziedzin nauki👨‍🏫👩‍🏫. Budowanie samodzielności, współpraca, edukacja oraz sprawność to cele, które towarzyszyły naszym milusińskich podczas pokonywania wszystkich zadań. Dla zmęczonych była przygotowana strefa relaksu SPA🏝️🌴, gdzie można było nabrać sił […]

Tegoroczny Dzień Dziecka👧👦 w Naszej szkole 🏫 był pod nazwą “Smart Kids”🧠.
Dla zmęczonych była przygotowana strefa relaksu SPA🏝️🌴, gdzie można było nabrać sił do kolejny konkurencji oraz zjeść pyszne owoce 🍉🍈🍓.
Tytuł MISTRZÓW w poszczególnych konkurencjach otrzymują:
1. Mistrz Po-rachunków – TROPICIELE
2. Oblatany uczeń – KULTURALNI
3. Mały poliglota – ENTUZJAŚCI
4. Wybiegany champion – POLIGLOTKI
5. Bob budowniczy – POLIGLOTKI
6. Jumper specjalista – WYJADACZE
7. Strong team – MOCARKI
8. Sztafeta z jajem – ARTYŚCI
9. As przestworzy – MYŚLICIELE
Życzymy wszystkim udanego dnia dziecka 👧👦!
Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców za sfinansowanie nagród dla wszystkich dzieci oraz dla wszystkich nauczycieli za pomoc w organizacji.