Dla rodziców

Drugie spotkanie Akademii Bystrzaka

Za nami drugie spotkanie z przedszkolakami w ramach AKADEMII BYSTRZAKA 😁 Tym razem tematem zajęć było PROGRAMOWANIE 🖥️. Najpierwej zakodowaliśmy obrazek na macie do kodowania, następnie ułożyliśmy sudoku. Kolejnym zadaniem było zaprojektowanie i zakodowanie trasy dla OZOBOTÓW. Spotkanie z tymi małymi robocikami sprawiło dzieciom dużo radości i było bardzo ekscytujące. 🙃 Przedszkolacy świetnie👍poradzili sobie z […]

Za nami drugie spotkanie z przedszkolakami w ramach AKADEMII BYSTRZAKA 😁 Tym razem tematem zajęć było PROGRAMOWANIE 🖥️. 
Najpierwej zakodowaliśmy obrazek na macie do kodowania, następnie ułożyliśmy sudoku. Kolejnym zadaniem było zaprojektowanie i zakodowanie trasy dla OZOBOTÓW. Spotkanie z tymi małymi robocikami sprawiło dzieciom dużo radości i było bardzo ekscytujące. 🙃
Przedszkolacy świetnie👍poradzili sobie z wszystkimi zadaniami. BRAWO! 
Do zobaczenia w grudniu.